Novinky

Záhrada a plot 2020

Fotky 2020Tak a niekoľko fotiek. Počas korony sme nelenili. Teda tatko nelenil :-) urobili sme na priedomí konečne dlažbu no a tatko zrekonštruoval plot, mamka doplnila kopec kvetov. U nás je stále dovolenka :-)

 

Aktuálne informácie (po korone...?)

covidIste všetci sledujete situáciu okolo koronavírusu. Všetkých z nás sa to nejakým spôsobom dotklo. Od stredy, 3. júna sme na Slovensku prešli do fázy, kedy poskytovanie ubytovania je možné bez nejakých špeciálnych opatrení a možná je už aj prevádzka kúpalisk. Tohto týždňa sa otvorili hranice medzi štátmi Slovenska, Rakúska a Českej republiky. Áno, Poľsko stále chýba. A my veríme, že sa to zmení čo najskôr. Ubytovanie Žltý dom je pripravené pre vás. Otvorenie kúpaliska je naplánované na 1.7.2020, no Vrbov, to nie je len kúpalisko :-) tešíme sa na vás.

Zábavky pre deti

Zábavky pre detiPre rodiny s deťmi sme nachystali tento rok naozaj niekoľko prekvapení. Trampolínu ste si už mohli vyskúšať minulé leto. Lanovku sme dokončili už minule. Nezaháľali sme ale!

Poriadny TV program

Pohlad na televiziu

Unavení po celodennej túre, či cyklistike, môžete u nás zaspávať pri svojom obľúbenom programe.

Nie, že by ste doteraz tak robiť nemohli. Každá izba u nás mala televízor... Teraz má však každá izba poriadny televízor, s Full HD rozlíšením a s ponukou takmer 100 programov. Máme programy Slovenské, České, Poľské, Ukrajinské, Ruské, Anglické... Skrátka, sme dobre vybavení aj na situáciu, kedy vonku bude pršať.

 

 

Prvé teplé dni, akurátne na pingpong

ping pong na dovolenkePočas Veľkonočných sviatkov sa u nás už naši hostia mohli zabávať aj stolným tenisom. Slnko svietilo, znovu sme teda vytiahli záhradný nábytok, pingpongový stôl a po výletoch v Slovenskom raji, či po kúpaní na kúpalisku vo Vrbove už môžete poobede posedieť pri káve a stolnom tenise.

Možno vás bude zaujímať: