Chyba
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Ubytovanie Žltý dom Vrbov

Novinky

Aktuálne informácie (po korone...?)

covidTak aká je aktuálna situácia? 

Dobrá - nič nebráni Vašej dovolenke pod Tatrami, v ubytovaní Žltý dom Vrbov :-)

Ešte lepšia správa: Kúpalisko vo Vrbove je otvorené 11.6.2021.

Čo sa ubytovania týka, žiadne podmienky vstupu aktuálne neoverujeme. Riadime sa tak, ako sa riadi aj kúpalisko, aktuálnou situáciou. Tá je zachytená na stránke Covid automatu pre náš okres

Termálne kúpalisko spadá do kategórie "Bazény a plavárne" a v čase písania tejto aktualizácie (5.7.2021) nepodmieňuje teda vstup na kúpalisko žiadnym testom, ani Covid-passom. My, ako prevádzkovatelia nášho ubytovania sme všetci zaočkovaní a budeme sa snažiť pripraviť Vám tie najlepšie podmienky v ubytovaní Žltý dom.

 

Záhrada a plot 2020

Fotky 2020Tak a niekoľko fotiek. Počas korony sme nelenili. Teda tatko nelenil :-) urobili sme na priedomí konečne dlažbu no a tatko zrekonštruoval plot, mamka doplnila kopec kvetov. U nás je stále dovolenka :-)

 

Poriadny TV program

Pohlad na televiziu

Unavení po celodennej túre, či cyklistike, môžete u nás zaspávať pri svojom obľúbenom programe.

Nie, že by ste doteraz tak robiť nemohli. Každá izba u nás mala televízor... Teraz má však každá izba poriadny televízor, s Full HD rozlíšením a s ponukou takmer 100 programov. Máme programy Slovenské, České, Poľské, Ukrajinské, Ruské, Anglické... Skrátka, sme dobre vybavení aj na situáciu, kedy vonku bude pršať.

 

 

Zábavky pre deti

Zábavky pre detiPre rodiny s deťmi sme nachystali tento rok naozaj niekoľko prekvapení. Trampolínu ste si už mohli vyskúšať minulé leto. Lanovku sme dokončili už minule. Nezaháľali sme ale!

Vylepšujeme naše ubytovanie pre rodiny s deťmi

Detská postieľkaPokračujeme s vylepšeniami pre mladých ľudí, ktorí už na dovolenku neprídu ináč, ako s ďeťmi :-)

V našich izbách pribudla postieľka pre malé detičky. Vaše dieťatko tam môže spať úplne bezplatne. Je si len treba postieľku vopred objednať. Veríme, že vám aj táto drobnosť pomôže pri rozhodovaní sa, kam na dovolenku prídete. Ubytovanie Žltý dom Vrbov myslí aj na vaše deti! Oceníte túto možnosť?

Prvé teplé dni, akurátne na pingpong

ping pong na dovolenkePočas Veľkonočných sviatkov sa u nás už naši hostia mohli zabávať aj stolným tenisom. Slnko svietilo, znovu sme teda vytiahli záhradný nábytok, pingpongový stôl a po výletoch v Slovenskom raji, či po kúpaní na kúpalisku vo Vrbove už môžete poobede posedieť pri káve a stolnom tenise.

Skúšobná jazda na našej lanovke

Lanovka pre deti, ubytovanie Žltý dom VrbovUž sme vás informovali o stavbe lanovky pre deti, ktorú sme realizovali v lete roku 2013. Prinášame ešte jedno motivačné video, umiestnené aj na Youtube. Nech sa páči, kliknite tu.

Vyzerá to hrôzostrašne? :-) Áno, je to rýchle...

Vrbov nafotený na mapách Googlu


Zväčšiť mapu

Tak takto nasnímali vozidlá Googlu našu obec, ale aj mnohé ďalšie obce, či mestá pod Tatrami a na Slovensku

Teraz sa spoza Vašej obrazovky môžete pozrieť, ako to u nás vyzerá naživo, nech sa páči :-)

Vrbov.cz

Informácie o priváte Žltý dom nájdete už aj na www.vrbov.cz, kde bude stránka v Českom jazyku o Vrbove, výletoch a ubytovaní v našej dedine. Stránka je síce stále vo výstavbe, ale základ už je a postupne budeme pridávať nové veci.

Takto sme sa zabávali

Lanovka VrbovTak takto sme sa zabávali pri testovaní novej lanovky v našom ubytovaní!

Nevedel som sa prestať smiať počas jazdy :-). Lanovka zrýchľuje a vy len čakáte, kedy narazíte a čo to spraví... Bál som sa, že ponad tuje na konci lanovky preletím až na ulicu :-)

Našťastie, naša konštrukcia je dielom skúsenej inžinierskej dvojice "Otec a syn Starinský" a je teda dôslende premyslená a skonštruovaná.

Výlet na Lomnický štít

Výlet na Lomnický štítVýlet zo Žltého domu vo Vrbove do Vysokých Tatier - na Lomnický štít - prečítajte si krátky článok a hlavne, pozrite fotky!

Nová verzia stránky vrbov.cz

Nová verzia Vrbov.czVrbov.cz sa dočkal novej verzie s moderným dizajnom. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Stránka obsahuje všetky menu položky, ako naša domáca stránka na zltydom-vrbov.sk. Dorábame už len fotogalérie. Hrdo oznamujeme, že rovnakými zmenami prešla aj naša poľská stránka na noclegi-vrbov.pl!

Trampolína

Trampolína pre detiVždy sa snažíme vymyslieť niečo nové. Nemôžeme pri tom všetkom zabúdať na rodiny s deťmi... Preto je vo výbave nášho súkromného ubytovania už aj trampolína. Jej vnútorný priemer je 3,7 metra a nosnosť podľa výrobcu až 200kg, preto, rodičia, ak vám deti budú skákať po hlave, pošlite ich na trampolínu. A ak si budete chcieť zaskákať aj vy, nech sa páči! :-)

Možno vás bude zaujímať:

stream-xnxx-porn