Chyba
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Prechádzky vo Vrbove a okolí

Aj tento rok som sa s manželkou dostal na jeden týždeň do Vrbova, počas našej dovolenky. Naša dovolenka tento rok je úplne iná, ako iné roky a je to pochopiteľné, medzičasom sa nám totiž narodil náš prvý prírastok do rodiny - naša dcérka Natálka! Počas leta má iba tri mesiace. Do Vrbova sme šli za rodičmi, oddýchnuť si od Bratislavy, ja od práce, manželka od stereotypu materskej dovolenky. Jej život teraz funguje v trojhodinových intervaloch, počas ktorých naša maličká potrebuje jesť. A ak ste to nedávno zažili, alebo to zažívate, viete určite, že v takomto rytme musí fungovať celá rodina :-)

Na základe strávených 7 dní vo Vrbove tohto roka, pridal som na stránku zatiaľ tri články, ktoré môžu ako inšpiráciu zobrať práve rodiny s malými deťmi, pretože tam na túry a aktívne trávenie voľného času môžeme rovno zabudnúť :-)

Nazval som tieto výlety prechádzkami v okolí. Možno vás inšpirujem. Cieľom je povedať, že ak aj do Žltého domu prídete s maličkým dieťaťom, bude o vás postarané nielen z pohľadu ubytovania, hračiek, detských atrakcií priamo v Žltom dome, ale, ak sa trochu inšpirujete našimi tipmi na výlety, nebudete sa nudiť vo Vrbove ani minútu. Príjemné čítanie prajem!

Michal Starinský

stream-xnxx-porn